Lekka i odporna konstrukcja dachowa

Lekkie pokrycia dachowe

Pokrycie dachu powinno być z jednej strony bardzo trwałe i wytrzymałe na warunki atmosferyczne, ale z drugiej strony byłoby dobrze gdyby dużo nie ważyło. Firma gerard corona produkuje blachy ze specjalną posypką, które wykorzystywane są przez osoby z bardzo dużymi wymaganiami. Posypka mineralna bardzo dobrze tłumi hałasy takie jak padający deszcz, ale chroni również przed promieniami UV. Cena takiego pokrycia jest wyższa, ale materiały, są też o wiele bardziej wytrzymałe i trwałe. Każda blacha jest w odpowiedni sposób zabezpieczona, przez co wytrzyma nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Wspomniana firma słynie z tego, że tworzy bardzo wytrzymałe dachy i lekkie pokrycia dachowe. W naszym kraju bardzo często słyszymy, że wiatr zerwał dachy i wiele tysięcy osób ma teraz kłopot. Stosując te dachy mamy gwarancje, że huragan 160km/h nie będzie nam straszny. Nie znajdziemy lepszej oferty tak dobrze dostosowanej do naszych potrzeb.

blachy dachowe

Parametry pokrycia dachowego
Producent Gerard stworzył coś, co jest odporne na ogień, bo jest to niepalna substancja metalowa i specjalna powłoka zapobiegająca rozprzestrzenianiu się ognia. Zwykła blacha, jeśli będzie gradobicie to szybko zostanie uszkodzona. W tym przypadku nie musimy się o tym martwić. Ciekawostką jest to, że blacha z posypką wytrzyma nawet gradobicie do 30 mm. Tak właśnie wygląda bezpieczny dach, który powinien znaleźć się na każdym domu. Zaletą stalowych dachówek z posypką jest to, że wyglądają jak prawdziwe dachówki. Tylko osoba, bardzo dobrze się na tym znająca jest w stanie odróżnić czy to blacha czy ceramika. Stworzenie takiej wyjątkowej oferty nie było łatwe, ale jak widać to się udało i teraz bardzo dużo klientów wybiera takie rozważanie dla swojego domu. Zwykła dachówka czy to betonowa, czy gliniana jest bardzo ciężka.

Gerard corona cena

W przypadku blachy z posypką jej waga jest siedem razy mniejsza, co powoduje, że nie trzeba tworzyć topornych i bardzo kosztownych więźb dachowych. To bardzo dobrze wpływa na obniżenie kosztów. Kamień wulkaniczny, z którego wykonana jest posypka wygląda bardzo dobrze, dlatego nasz dach będzie ozdobą. Osoby, zainteresowane tą ofertą mogą wybrać dla siebie dowolny kolor. Może to być SAGE, DARK SILVER, ROSSO, GALAXY i wiele innych. Jeśli ktoś jeszcze nie jest przekonany, że warto właśnie taki dach zamontować na domu to na pewno zmieni zdanie, jeśli dowie się o gwarancji dawnej przez producenta. Okres gwarancji to aż pięćdziesiąt lat. Żadna inna firma produkująca pokrycia dachowe nie daje takiej długiej gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *